• چـــرا ایـــنماد نـــدارید؟

  سئوالات متداول

  یکی از سئوالات متداول مشتریان داشتن اینماد است.یکی از شرایط گرفتن نماد اعتماد اینترنتی یا همان اینماد برای محصولات گروه سلامت و بهداشت  این است که از وزارت غذا و دارو مجوز و تاییده داشته باشیم.اما اداره صنایع غذایی کشور فقط به دلیل امریکایی بودن این کالا ها اجازه تایید آنها را ندارد.

 • چـــرا اینـــ محـــصولاتــــ در داروخانـــه و بــازار نــایابـــــ استــــ؟

  فوراور کمیاب

  فوراور لیوینگ از معتبر ترین برند های جهان است که از سیستم بازار یابی شبکه ای قدرتمندی استفاده می کند.فروشندگان این محصولات اکثراً نمایندگی کمپانی هستند و در بازار معمولی به فروش نمی رسد.دارو خانه ها اجازه فروش محصولات بدون هولوگرام را ندارند. (جالب است بدانید محصولات مشابه، موجود در داروخانه ها اروپایی هستند و با هولوگرام.اما با این که قیمتها نسبتاً برابری می کند، کیفیت آنها قابل مقایسه نیست.

 • چــرا قــیمتــــ هـا در گندمـــ بیــوتیــــ ، ارزانـــتر از همـــه جـــا استـــــ؟

  فوراور ارزان در فروشگاه گندم

  • فروشگاه گندم بیوتی

  • از سئوالات متداول دیگر قیمت مناسب محصول در این فروشگاه است.
  • برنامه فروش  فروشگاه اینترنتی گندم  بر اساس قیمت مناسب، نهایت کیفیت و بهترین خدمات، برای رضایت کامل مشتری طراحی و بنا شده. همچنین استفاده از مواردی مانند:

  تخفیف 13درصدی روی همه ی محصولات فروشگاه

  اشتراک چندین انبار محصول برای تامین سفارشات

  استفاده از سیستم های نرم افزاری جدید برای کاهش هزینه و نیرو

  استفاده از سرویس های حمل و نقل ارزان و مطمئن

  و دلیل دیگر آن سیاست کاری ما، یعنی “سود کمترفروش بیشتر” می باشد.

 • روشــــ مصـــرفـــــ محصـــولاتـــ فـــوراور بـــه چــه صـــورتـــ استــــ؟

  نحوه مصرف فوراور

  محصولات شرکت فوراور لیوینگ کاملا طبیعی و گیاهی است – هیچ یک از آنها با هدف درمان بیماری خاصی تولید نشده و فقط جهت تقویت، بهبودی و سلامتی بیشتر بدن است، “و البته به کمک داروهای درمانی می آید”

  این فراورده ها در نهایت کیفیت، بدون عوارض جانبی و بدون ایجاد حساسیت هستندو تقریبا همه افراد در هر شرایطی می توانند از محصولات استفاده کنند.بنا به دلایل گفته شده،

  روش مصرف و میزان مصرف مکمل ها و انواع محصولات زیبایی و سلامت فوراور لیوینگ نیاز به تجویز نسخه و یا روش مصرف خاصی نداشته و همه افراد می توانند از فواید آنها بهره مند شوند.

  (برای استفاده از نهایت اثر بخشی محصولات، در دوره های منظم استفاده کنید)

 • محصــولاتـــ چطـــور بـدستـــ مـا مــیرسد؟

  حمل و نقل

  پس از ثبت خرید و پرداخت آنلاین هزینه محصولات در سبد خریدتان، لیست خریدهای همه مشتریان به انبار محصول رفته و پس از تدارک محصولات خریداری شده از فـروشـــگاه ایــنتـرنتیــــ گنــــدمـــــ که در طول یک روز گذشته انجام شده،همه سفارشات از مسیر دفاتر پست رسمی، به آدرس هر مشتری ارسال می شود.که در مدت 2 تا 5 روز کاری بصورت کاملا رایگان درب منزل شما مشتری گرامی تحویل می شود.

 • تـاریخـــ انــقضـایـــ مــحصـولاتــــ چنـــد ســالــــ استــــ؟

  تاریخ انقضا

  دستاوردهای شرکت فوراورلیوینگ به دلیل طبیعی و گیاهی بودن کامل، و بدون نگهدارنده بودن، دارای زمان مصرف بلند مدت نیستند.بیشتر محصولات پس از تولید، تا دوسال تاریخ مصرف دارند.به همین دلیل شرکت تولید کننده امکان برگشت محصولات خود را تضمین نموده.

 • چــرا نوشـــته و مــتن عــربی، رویـــ محـــصولاتــــ استـــــ؟

  دفتر نمایندگی دبی

  از سئوالات متداول دیگر دو نوشتار عربی و انگلیسی روی محصولات است. تولیدات بهداشت وسلامت فوراور با دو نوشتار عربی و انگلیسی یافت می شود.محصولات فوراورلیوینگ موجود در ایران، بیشتر از مسیر خلیج فارس و از دفتر نمایندگی دبی وارد می شود. و به دلیل قوانین رسمی اداره بهداشت اغلب کشورها، و امارات، محصولات بهداشتی باید با برچسب و نوشتار رایج (بومی)آن کشور وارد شود، و نه به زبان اصلی.به همین دلیل کمپانی فوراور لیوینگ امریکا، سفارشات و محصولات هر منطقه یا کشور را اختصاصی، چاپ و ارسال میکند.

 • چــرا امــکانــــ پــرداختــــ در مــحلـــــ وجـــود نــدارد؟

  پرداخت در محل

  تجربه نشان داده که شرایط سرویس پرداخت در محل اصولی نبوده و بیشتر استفاده کنندگان از این سرویس ناراضی بوده اند.یعنی هم بسته خرید اینترنتی دیر به دست مشتریان می رسد.هم این که شرکت پستی، شرایط سخت و هزینه زیادی را برای فروشنده ایجاد می کند که در نهایت باعث بالا رفتن قیمت کالاها و به ضرر طرفین معامله تمام می شود.

 • آیــا محـصــــولاتـــ مشـابـــه در بـــازار وجـــود دارد؟

  محصولات مشابه

  با اطلاعات و آماری که در طول تجربه همکاران ما بدست آمده هنوز هیچ گونه محصول مشابه یا تقلبی، با ظاهر محصولات فوراور در بازار وجود ندارد. و نکته قابل توجه این است که بیشتر بسته بندی محصولات با یک فویل آلومینیومی با تصویر فوراور مهروموم شده اند و بدون جعبه یا کارتون مقوایی هستند.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات بالا پیدا نکردید از طریق فرم تماس زیر سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما

فـــروشــگاه ایـــنتــرنتیــــ گــــندمـــــ